Skip links

Western Union Kampanyası

Western Union para transfer lideridir. Seçili ülkelerdeki bir bankaya çevrimiçi olarak veya dünya çapında 500.000 acentenin bulunduğu yere çevrimiçi para gönderebilirsiniz. Western Union 150 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bugün dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 500.000’den fazla temsilci yeri ile milyonlarca insan, Western Union’a dünya çapında para göndermek ve almak için güveniyor.

Neler Yaptık?

Bu zorlukların üstesinden gelebilmek için kişi hedefleme ve apografik kullandık. Veri hedeflemeye dayandığı için doğru kitleye premium bir envanterle ulaştık. Ayrıca, sahip olduğumuz reklam öğelerini farklı reklam gruplarına böldük ve elde ettiğimiz dönüşümlere göre optimizasyon yaptık. Kampanyamızı sadece mobil ile gerçekleştirdik. Bu kampanyada global iş ortağımız InMobi ile çalıştık ve etkili bir optimizasyon sağlamak için birçok reklam grubu kurarak kampanyamızı gerçekleştirdik. Hedeflemek istediğimiz tüm ülkeler için – ABD, Çin, Bulgaristan ve Türkiye birçok farklı reklam grubu kurarak başladık ve bu reklam gruplarıyla kampanyamızı performansa göre optimize ettik.

Neler Elde Ettik?

Hedef bölgelerde 164.512‘den fazla izlenim elde edilmiş ve 22.236 tıklama elde edilmiştir. ABD, Çin, Bulgaristan ve Türkiye için kampanyanın amacı için başarılı bir oran olan 14.27% CTR elde edildi.

Return to top of page