Skip links

Turkish Airlines – Yeni Hatlar – Miami Programmatic Kampanyası

Türk Hava Yolları Türkiye’nin lider havayolu şirketidir. Dünyada 280 farklı lokasyona uçarak bu alanda da dünyanın en çok noktasına uçan havayolu olmuştur ve her geçen gün yeni rotalara uçarak bu alanda daha da ileriye gitmektedir. Sektörel başarılarının ve girişimlerinin yanında Türk Hava Yolları kültürel ve sportif aktivitelerin de güçlü bir destekleyicisidir.

Date: Mayıs 29, 2018

Uygulama

Bu promosyon biletlerini kullanmak isteyen belirli kitleye ulaşmak için, 3. Parti Veri sağlayan iş ortağımızla çalıştık ve belirlenen lokasyonlardan hedef lokasyona uçmuş ya da seyahati kesinleşmiş kişileri hedefledik.

Peki üçüncü taraf verisi nedir? Satın alma alışkanlıkları, genel ilgi alanları, yer, yaş, cinsiyet, önceki seyahat deneyimleri ve harcamalar dahil olmak üzere verilerin toplanmasıdır ve bunlar sınırsızdır. 3. Parti Verileri’nin geniş hedefleme seçenekleri, ABD’nin Miami kentinde bulunan, İstanbul, Türkiye’ye giden bir uçak bileti talebinde bulunan kullanıcılara ulaşmamızı sağladı. Yer hedeflemeden farklı olarak, kitlenin hakiki verilerini kullandık ve önceki çevrimiçi geçmişi ile bu yerlere yapılan referansları geçtik..

Results

Bu kampanyada, Facebook Newsfeed and Right Hand Rail reklam modelleriyle 2 milyondan fazla gösterim edildi. Kullanıcılar Newsfeed reklamlarına 5 kat daha fazla ilgi gösterdiler ve en yüksek gösterimleri Milano ve Istanbul aldı.

Tel Aviv

227.914

Kuveyt

89.212

Dubai

269.568

Milan

449.623

Rusya

457.601

Istanbul

518.135

Return to top of page