Skip links

Beymen Turist Kampanyası

Beymen, Türkiye’nin en büyük tekstil ve moda şirketlerinden biridir. Mağazalarında Beymen Koleksiyonu ve Akademi gibi kendi markalarının yanı sıra 400’den fazla tasarım markası taşıyan Beymen, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa verdiği değeri ile modadaki öncü konumunu sürdürüyor.

Date: Mayıs 29, 2018

Neler yaptık?

Beymen & Beymen ürünleri ile ilgilenen belirli kitleye ulaşmak için, yalnızca mobil bir kampanyayla kitle hedefleme, dil hedefleme ve yer hedeflemeyi kullandık. Bu kampanyada, global iş ortağımız InMobi ile çalıştık ve farklı hedefleme seçeneklerini kullandık. Dil hedeflemeyi konum ve ilgi hedeflemeleriyle birleştirdik. Reklamlarımızı şu anda türkiyede olan, telefonlarını kendi dillerinde ve alışverişle ilgilenen yabancı kişilere gösterdik. Ayrıca, SDK’lardan elde ettiğimiz verilerle kişisel hedefleme kullanarak yüksek gelirli insanları hedefledik.

Neler elde ettik?

Hedef bölgelerde 1.150.000‘den fazla izlenim elde edilmiş ve 33.510 tıklama kazanılmıştır. Reklama tıklayan kullanıcılar web sitesinde ortalama 64 saniye geçirdi. Bu hem farkındalığı hem de performansı arttırmak isteyen bir şirket için mükemmel bir sonuç.

Return to top of page